Випускниці Нагірної Марії

Навчаючись на юридичному факультеті в Львівському інституті МАУП, я розпочала новий етап свого життя, і зовсім не жалію що обрала саме цей навчальний заклад.

Можу засвідчити, що навчально-освітній рівень в МАУПі досить високий, лекції читають кваліфіковані викладачі, які поглиблюють твої знання, розширюють твій світогляд, удосконалюють культурні навички. З першого курсу я помітила, що тут є всі умови для реалізації себе як студента, адже керівництво, професорсько-викладацький склад допомагають досянути мети – утвердитися як фахівцю у галузі права.

Навчаючись в Львівському інституті МАУП, я мала змогу подорожувати не тільки Україною, але й за її межами. Всеукраїнські та міжнародні конференції, тренінги, дебати, олімпіади, різноманітні конкурси – це не виключний перелік заходів участь в яких не тільки заохочується з сторони керівництва, але й забезпечується фінансово.

Навчальний заклад надає можливість своїм випускникам отримати додаток до диплому європейського зразка (DIPLOMA SUPPLEMENT). Такий документ включає інформацію про отриману кваліфікацію та навчальні досягнення випускника, необхідну для забезпечення міжнародної зрозумілості.

На даний час я закінчила 4 курс, здала успішно державні екзамени і чекаю вручення диплома. Після вручення диплома я планую поступати на магістратуру в Харків в Академію Ярослава Мудрого, тому період навчання в МАУП залишиться в моїй пам’яті на все життя, тому що МАУП став другою моєю сім’єю.

Дорогі викладачі та все керівництво ВУЗу, щиро вдячна , Вам, за знання і життєвий досвід який я тут отримала, всіх Вас люблю і поважаю!!!