Відгук студентки V курсу Стахів Ольги.

Коли я ще навчалася у школі, я довго думала який саме вуз обрати для подальшого навчання, але все ж таки обрала МАУП, вступивши на юридичний факультет.

МАУП це саме той навчальний заклад де інтереси студентів враховуються понад усе, ми можемо бути  відкритими і щирими із своїми викладачами, адже на 5 років навчання вони є найкращими і найближчими нашими порадниками у житті.

Викладацький склад тут сформульований за високим професійним  рівнем. Методика викладання на найвищому рівні, що допомагає студентам краще зрозуміти суть навчання, та подальші плюси після цього. Протягом року в процесі  навчання входить участь у Конференцях, тренінгах, олімпіадах та ін. роду занять, що дає змогу студенту краще проявити себе з точки зору як розумового інтелекту, а також творчого.

На даний час я навчаюся на 5 курсі, успішно закінчивши 4 я отримала диплом бакалавра  з відзнакою. З упевненістю можу сказати, що особисто мені навчання в МАУПІ є великою приємністю і я вдячна викладачам за ті знання, які я досягнула завдяки їх наполегливості та моїм старанням.

Особливо мені запам’яталися такі слова: «Вчіться і ще раз вчіться! Знання ніколи їсти не попросять…Але в житті Вам будуть стійкою опорою, на яку Ви зможете завжди покластися!