МАУП внесено до Державного реєстру наукових установ

Міносвіти підтвердило свідоцтвом, що МАУП внесено до Державного реєстру наукових установ.

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України № 909 від 23.06.2017 року Міжрегіональну Академію управління персоналом включено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.

Відповідно до цього МАУП отримала свідоцтво Міністерства освіти і науки України ВГ № 02295 від 23 червня 2017 року, яким засвідчено, що ПрАТ «ВНЗ «МАУП» внесено до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.  


Довідка: Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави – це перелік науково-дослідних, науково-технічних установ та вищих навчальних закладів, діяльність яких має важливе значення для розвитку науки, економіки і виробництва. На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 23 травня 2001р. № 380 «Про затвердження Положення про Державний реєстр наукових установ, яким надається підтримка держави» наказом Міністерства освіти і науки України від 14.11.2014 № 1326 була створена Державна комісія з питань Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави.

Процедура включення наукових установ та вищих навчальних закладів усіх форм власності до Реєстру визначена Порядком включення до Державного реєстру наукових установ, яким надається підтримка держави, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 27.11.2001 № 767, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 7 грудня 2001 року за № 1011/6202. Секретаріат Комісії приймає до розгляду заявки наукових установ, які пройшли державну атестацію, та вищих навчальних закладів, що провадять освітню діяльність за третім (освітньо-науковим) рівнем та (або) науковим рівнем вищої освіти, та які пройшли державну атестацію в частині наукової та науково-технічної діяльності.