XII щорічна наукова студентська конференція «Суспільство та економіка, які базуються на знаннях – вибрані аспекти» 16-17 травня 2012 р.

Наукова співпраця Львівського інституту

МАУП та Вищої школи економіки і права

ім. проф. Ліпінського (Польща, м. Кельце)

У рамках Угоди про партнерство і співробітництво між Інститутом та Вищою школою економіки і права ім. проф. Ліпінського з 2003 р. щорічно відбувається обмін делегаціями викладачів та студентів ВНЗ для участі у науково-практичних заходах, ознайомленням з досвідом організації та змістом різних навчальних програм в українських та польських ВНЗ.

Вища школа економіки і права. проф. Е. Ліпінського в Кельце є найбільшим недержавним універ-ситетом в провінції Свентокшиське і одним з найбільших таких вузів в країні. 

WSEiA в даний час вивчає близько 6000 студентів, під керівництвом більше 260 викладачів. В університеті працює п'ять факультетів:

Назва факультетів Напрями
Факультет економіки і фінансів

- Економіка

- Фінанси та бухгалтерський облік

Факультет інформатики - Інформатика
Юридичний факультет - Право
Факультет соціальних наук

- Політологія

- Європейські дослідження

- Журналістика та управління

- Туризм і відпочинок

Медичний коледж – факультет наук про здоров'я

- Фізіотерапія

- Косметологія

- Сестринська справа

- Акушерство

- Охорона здоров'я

26 квітня 2012 року делегація викладачів і студентів Львівського інституту МАУП взяла участь у XII щорічній науковій студентській конференції «Суспільство та економіка, які базуються на знаннях – вибрані аспекти», яка відбулася у Вищій школі економіки і права ім. проф. Едварда Ліпінського у м. Кельце.

На конференції викладачі і студенти виступили з такими темами доповідей:

1. Бондарева Юлія Євгеніївна – «Проблеми зайнятості в Україні і Польщі: спроба порівняльного аналізу». Науковий керівник: к.е.н., доц. Гринькевич О.С.

2. Стецик Уляна Володимирівна – «Вплив продовольчої кризи на зростання трансформаційної економіки із конкурентними перевагами». Науковий керівник: д.е.н.,проф. Шевчук В.О. 

3. Пронишин Соломія – «Лізингові відносини в Україні». Науковий керівник: викл. Стецик У.В.

4. Сехна Христина – «Аналіз фінансового стану економіки України та її галузей». Науковий керівник: ст. викл. Стефанишин О.Б.

5. Олива Юлія – «Проблеми та перспективи інноваційної діяльності в Україні». Науковий керівник: викл. Набиванець І.Р.

6. Стахів Ольга – «Сучасні проблеми боротьби з торгівлею жінками». Науковий керівник: к.ю.н., доц. Голяк Л.В.

7. Пилипенко Олександра – «Особливості статусу лідерства у студентському колективі». Науковий керівник: викл. Дмишко О.С.

8. Пилипенко Анастасія – «Формування уявлення про майбутню сімю у студентської молоді». Науковий керівник: ст. викл. Закалик Г.М.

Після завершення робочої частини конференції львівські студенти і викладачі відвідали найцікавіші та визначні історико-культурні місця міста Кельце, а саме:

  • Італійський сад та Національний музей в Палацовому комплексі, який раніше був резиденцією краківського єпископа та знаходиться на так званій Замковій горі, в центрі міста Кельце;
  • стародавній монастир в передмісті Кельце;
  • прогулянка вечірнім Кельце та ін.