к.психол.н., доцент кафедри психології Марциняк-Дорош Оксана Михайлівна

Марциняк-Дорош Оксана Михайлівна

Народилась у смт Брюховичі Львівської області 2 квітня 1981 року. У 1988 році пішла у середню школу №41, а у 8 класі перевелась у середню школу №62. Закінчила школу у 1998 році і поступила на факультет психології Католицького Університету у м. Любліні. Написала магістерську працю на тему «Почуття сенсу життя у дівчат хворих на анорексію та булімію».

Закінчила у 2003 році навчання на відмінно і поступила в аспірантуру у тому ж Університеті на кафедру Психології Здоров’я та Психотерапії. Написала кандидатську дисертацію під керівництвом Проф. Казимира Попєльського на тему «Почуття сенсу життя а образ себе у жінок з надмірною вагою та ожирінням». Захистилась у 2008 році у віці 26 років.

З 2004 по 2013 навчалась на сертифікат когнітивно-поведінкового психотерапевта у Варшавській школі Когнітивно-Поведінкової Психотерапії.

З 2014-2015 навчалась у Люблінській школі Натанаелюм на групового тренера

На сьогоднішній день працюю у Міжрегіональній Академії Управління Персоналом доцентом психології. 

Проводжу пізнавально-поведінкову психотерапію. Моїм хобі є вишивка гобеленів, зараз вишиваю гобелен у грецькому стилі. Також люблю читати, збираю книжки (завжди рада таким подарункам), люблю працювати на городі, подорожувати, мені подобається кулінарія різних країн.