Сучасна вища освіта без ЗНО. Літній набір 2021 триває до 15 серпня. Вперше! Онлайн вступ

 

Встигніть скористатися знижкою 20% на якісну європейську освіту до 15 серпня. Їхати або йти на День відкритих дверей не потрібно — для Вас ми перевели всі процедури вступу в зручний онлайн формат. Вступайте дистанційно, отримуйте знижку, навчайтеся та будуйте своє успішне майбутнє!

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на вступ до 
бакалаврату або магістратури без ЗНО - за спільними 
Польсько-українськими програмами навчання (подвійного диплому). 

Сертифікат ЗНО для вступу на навчання за цими програмами не потрібен! 

Зарахування відбувається на основі атестату про повну загальну середню освіту, диплому про вищу освіту (для магістрів) та результатами співбесіди. 

Закінчивши перший курс навчання (в Україні, заочно), кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП або паралельно продовжити навчання до ступеню бакалавра/магістра в Польщі.

Метою спільних 
Польсько-українських програм є підготовка конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці та адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві. 

Інтегровані навчальні плани МАУП та польських закладів вищої освіти, лекції та семінари від кандидатів / докторів наук / професорів, набуті знання і вміння від практиків-професіоналів роблять процес навчання найефективнішим.
 

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільні Польсько-українські програми та отримання знижки 20% на навчання зареєстуйтеся на сайті 
http://bezzno.maup.com.ua/

 

Отримання вищої освіти без ЗНО

Метою спільної програми Варшавського університету менеджменту (ВУМ, Польща) і МАУП є підготовка конкурентоспроможних фахівців відповідно до потреб європейського ринку праці, адаптація українських студентів до життя та роботи у європейському демократичному суспільстві.

Інтегровані навчальні плани МАУП і ВУМ, лекції та семінари від кандидатів і докторів наук, набуті  знання та вміння роблять процес навчання ефективним.

Для консультацій щодо вступу без ЗНО на спільну Польсько-українську програму ВУМ і МАУП та отримання сучасної європейської освіти - зареєстуйтеся на сайті http://bezzno.maup.com.ua

Вища освіта – вступ без ЗНО

Міжрегіональна Академія управління персоналом запрошує абітурієнтів на вступ без ЗНО  на спільну Польсько-Українську освітню програму Варшавського університету менеджменту (Варшава, Польща) та МАУП. Сертифікат ЗНО для вступу до ВУМ не потрібен! Зарахування відбувається на основі аттестату про повну загальну середню освіту, або диплому про вищу освіту (для магістрів) та за результатами співбесіди.

Закінчивши перший курс ВУМ, кожен студент може обрати навчання на другому курсі в МАУП, або паралельно продовжити навчання до ступеню бакалавра/магістра в Польщі.

Навчання за такими напрямами:

  • Право (магістратура/бакалаврат) - NEW!
  • Економіка (магістратура/бакалаврат) - NEW!
  • Психологія (магістратура/бакалаврат) - NEW!
  • Туризм (магістратура/бакалаврат) - NEW!
  • Менеджмент (Економіка та управління бізнесом) (магістратура/бакалаврат)
  • Фінанси, банківська справа та страхування (магістратура, бакалаврат)
  • Маркетинг (магістратура/бакалаврат)

Сфера діяльності випускників може бути досить широкою: від банківських і фінансових організацій до великих і середніх фірм та підприємств на ринку Європи.

Варшавський університет менеджменту (Collegium Humanum w Warszawie) в м.Варшава, заснований 1995 року і на сьогодні є одним із авторитетних ВНЗ Польщі, який готує бакалаврів та магістрів суспільних наук, менеджменту та правознавства. Отримання  освіти відбувається  за двома формами: очною та заочною. По закінченні навчання кожен студент отримує диплом, який відповідає всім стандартам ЄС.

Варшавський університет менеджменту – це перший приватний ВНЗ у Польщі, який розпочав прийом студентів на навчання без вступних іспитів. З 2015 року для вступу до Collegium Humanum, необхідно лише пройти співбесіду. Представники Collegium Humanum наголошують, що співбесіда проводиться виключно для визначення прагнень майбутніх студентів.

Випускників Collegium Humanum можна зустріти в багатьох державних установах та приватних компаніях Польщі, Чехії, Німеччини та інших країн  ЄС. Чимало з них обіймають управлінські та виконавчі посади, або ж заснували свій власний бізнес. Випускники високо цінують якість знань та практики у Collegium Humanum, наголошуючи на  професіоналізмі викладачів, актуальності навчальних програм та отриманні навичок, які активно використовуюся ними  у професійній діяльності. Завдяки ґрунтовній підготовці та відповідності диплому вимогам ЄС переважна більшість випускників Варшавського університету менеджменту легко знаходять роботу за кордоном.

Документи на зарахування:

Ксерокопія паспорта (1-2 стор.+ прописка)– 1 прим.

Ксерокопія ідентифікаційного кода – 1 прим.;

Ксерокопія закордонного паспорта (якщо є) – 1прим.;

 

Документи про освіту:

*Для бакалаврів: Ксерокопія атестата – 1 прим, ксерокопія додатку до атестата – 1 прим.

*Для магістрів: Ксеорокопія диплома – 1  прим.; ксерокопія додатку до диплома – 1 прим.

Ксерокопія військового квитка , або приписного свідоцтва (для чоловіків);

Фото 3х4 – 3 шт.

Річна вартість навчання складається з оплати навчання в МАУП згідно обраній спеціальності + 300 євро.

Реєструйтеся на сайті та отримайте докладну інформацію - http://bezzno.maup.com.ua/

Відбіркова комісія

м. Львів, 79059 вул. Мазепи, 29, 1 поверх, кім. 104

 тел.: (032) 224-94-00 тел. +38 (068) 690-84-85