Відгук студентки IV курсу, напряму підготовки «Правознавство» Загвойської Юлії

У системі вищих навчальних закладів Львівщини  помітне місце займає наш заклад, який у 2013 році відзначив 15-річчя своєї освітньої діяльності у статусі найбільшого регіонального підрозділу МАУП. Багато це чи мало? Відповідь криється у наповненні кожного дня минулих років вагомими справами і здобутками. За свою невелику історію навчальний заклад став справжнім національним та міжнародним центром підготовки висококваліфікованих фахівців.

Я навчаюсь на 4 курсі юридичного факультету Львівського інституту МАУП, за час навчання я мала змогу за сприяння викладачів кафедри видавати наукові статті, брати участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових конференціях. Викладацький склад кафедри оновлює зміст підготовки фахівців в інституті, розробляючи нові навчальні плани та програми, розширюючи навчальну та матеріально-технічну базу. На кафедрі працюють 27 викладачів, серед яких два доктори наук та десять кандидатів наук, доцентів, які завжди усміхнені і готові допомогти!

Майбутні юристи особливо повинні пишатися своєю навчальною базою та педагогічним складом! Ми пишаємось тим, що нас навчаєте саме ВИ!